maltepe elektrik

Ataşehir ve çevresine Geniş Servis Ağı - UYGUN FİYAT - Uzman Elektrikçiler - Hızlı Servis, Kaliteli Hizmet  [ YILDIZ ELEKTRİK ]

Ataşehir elektrikci

Ataşehir de elektrikci denince ilk akla yıldız elektrik gelir. Konusunda uzman personeli ve kullandığı kaliteli malzeme ile kalitesini bütün istanbul a duyaran bir marka olmaktan duyduğumuz sevinci siz müşterilemizle paylaşıyoruz. Yıldız Elektrik ailesi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz. Elektrik tesisatları ve elektrik ile ilgili bütün sorunlarını çözüme ulaştırıyoruz.

Elektrikçilikte rekabetin ana unsurunun kalite olduğunun bilincindeyiz.
HEDEFİMİZ KALİTEDİR diyoruz ve kaliteyle Usta işçiliğimizi birleştiriyoruz.

Ataşehir elektrik, yıldız elektrik, Ataşehirde elektrikçi

yıldIz Elektrikci

Ataşehir de elektrikci

Yıldız elektrik ailesi olarak müşterilerimize sunacağımız hizmetin kalitesini her geçen gün artırmaktayız

Ataşehir de ve çevre ilçelerde ev - iş yerleri ve ofislerinizdeki elektrik arızalarında süratle intikal, doğru teşhis, uygun fiyat ve kaliteli çözüm önerileri sunuyoruz.

Faaliyet Alanlarımız :
Elektrik
Tesisat
Arıza, Bakım, Servis, Montaj
Malzeme Satışı
Plan, Proje ve Taahhüt

YILDIZ elektrIkcILIK

Ataşehir elektrik

Mağaza aydınlatma sistemleri, Güç dağıtım tesisatı, Orta gerilim güç dağıtımı,

Alçak gerilim güç dağıtımı, Priz tesisatı, Mekanik tesisat için güç dağıtımı ve motor beslemeleri, Genel aydınlatma, Çıkış/ bilgi / yönlendirme aydınlatması,

Acil durum aydınlatması, Dış aydınlatma (Çevre aydınlatması), Özel aydınlatma, Aydınlatma kontrolü - karartma, Reaktif Güç Kompanzasyonu,

Zayıf Akım Tesisatı, Telefon Santrali Kurulumu ve Sistem Kurulması, Kamera Güvenlik Sistemlerinin Kurulması, Hırsız Güvenlik Sistemlerinin Kurulması,

Network, Data Kablolama, Yangın Güvenlik Sistemlerinin Kurulması, TV

Santrali Sistemlerinin Kurulması, Elektrik Uygulama Projelerinin Çizilmesi,

Elektrik Pano Montajı, binaların elektrik panosu yenilenmesi, Perakende elektrik Malzeme satışı yaptığımız işleri arasında gelmektedir.

Kombi sigortası satış ve montajı yapılır.

YILDIZ elektrik

ELEKTRİK AKIMININ TEHLİKELERİ ve Elektrik ÇARPMALARI

Elektrik akımından kaynaklı en ciddi zararlar elektrik çarpmalarıdır. Elektrik çarpmasının etkileri pek çok etkene dayanır. En onemli etkenler akımın şiddeti, elektriksel temasın yapısı, etkilenen uzuvların durumları, akımın vücutta takip ettiği yol ve akım kaynağının gerilimidir. Çok zayıf bir akım sadece bir karıncalanmaya neden olurken, deriden geçen şiddetli akımlar ciddi yanıklara hatta kalpten geçen akımlar kalp krizine bile sebep olabilir.

 

Kontrol dışı elektrik kaynaklı ısınmalar da tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Fazla güç taşıyan kablolar yaygın bir yangın sebebidir. Cepte birlikte taşınan madeni paralar ve bir AA Pil kadar küçük bir güç kaynağı bile kısa devre sonucu hızlıca ısınıp deride yanıklara sebep olabilir.

 

Yıldız elektrik olarak yaptığımız bütün işlerimizin detayını bilmekteyiz. Sonradan herhangibir sorunla karşılaşmamak için işin özünü bilmek gerekir. Biz Ataşehir de elektrikçi olarak görevimizin sorumluluğun çok iyi bilmekteyiz.

Untmayın elektrik işi can güvenliği için hayati önem taşımaktadır. Lütfen elektrik işlerinizi işin ehli olamyan kimselere yaptrımayınız . Ataşehir de yetkili elektrikçi YILDIZ ELEKTRİK dir.

YILDIZ ELEKTRİKÇİLİK : 0216 370 83 15 arayın elektrik sorunlarınızın çözümünü birlikte bulalım.