maltepe elektrik

Kavacık ve çevresine Geniş Servis Ağı - UYGUN FİYAT, Uzman Elektrikçiler - Hızlı Servis, Kaliteli Hizmet  ( YILDIZ ELEKTRİK )

Kavacık elektrikçi

Kavacık da elektrik konusunda uzman personeli ve kullandığı kaliteli malzeme ile kalitesini bütün istanbul a kanıtlamış olan Yıldız Elektrik ailesi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz. Elektrik tesisatları ve elektrik ile ilgili bütün sorunlarınızı çözüme ulaştırıyoruz.

Elektrikçilik te rekabetin ana unsurunun kaliteli malzeme olduğunun bilincindeyiz.
Bu nedenle, HEDEFİMİZ KALİTEDİR diyoruz.

Kavacık elektrik, yıldız elektrik, Kavacık elektrikçi

yıldız Elektrikci

Kavacık da elektrikçi

Kavacık da Yıldız elektrik olarak müşterilerimize sunacağımız hizmetin kalitesini her geçen gün artırmak için daha da fazla çalışmaktayız.

Kavacık ve çevre ilçelerde ev ve iş yerleri ve ofislerinizdeki elektrik arızalarında süratle intikal, doğru teşhis, uygun fiyat ve kaliteli çözüm önerilerimizle hep yanınızdayız.

Faaliyet Alanlarımız :
Elektrik
Tesisat - Servis - Montaj
Arıza - Bakım
Malzeme Satışı
Plan, Proje ve Taahhüt

YILDIZ ELEKTRİKÇİLİK

Kavacık elektrik

Mağaza aydınlatma sistemleri, Görüntülü Diafon ve zil sistemleri,

Piriz tesisatı, Mekanik tesisat için güç dağıtımı ve motor beslemeleri, Genel aydınlatma, Çıkış/ bilgi / yönlendirme aydınlatması,

Dış aydınlatma ve Çevre aydınlatması, Acil durum aydınlatması, Özel aydınlatma, Aydınlatma kontrolü - karartma, Reaktif Güç Kompanzasyonu,

Zayıf Akım Tesisatı, Telefon Santrali Kurulumu ve Sistem Kurulması, Kamera Güvenlik Sistemlerinin Kurulması, Hırsız Güvenlik Sistemlerinin Kurulması,

Kablolama, Yangın Güvenlik Sistemlerinin Kurulması, TV Sistemlerinin Kurulması, Elektrik Uygulama Projelerinin Çizilmesi,

Elektrik Pano Montajı, binaların elektrik panosu yenilenmesi, Perakende elektrik Malzeme satışı.

Kombi sigortası satış ve montajı.

YILDIZ elektrik

KAVACIK ELEKTRİKÇİ HİZMETLERİ

Kavacık ve çevresinde, her sokağında, her mahallesinde her zaman hizmet verme kapasitesine sahibiz.

Yıldız Elektrikçilik olarak, Uzman servis ekibimizle, mevcut arızayı en hızlı biçimde tespit ederek, garantili işçilikle arızayı gidermekteyiz..

Elektrikle ilgili problemlerinizi, deneyimli personelimize bırakarak işin uzmanıyla çalışmanın keyfini sürün. Hem paradan hemde zamandan tasarruf edin. İşi bir kere yaptırın uzmanını yaptırın. İşin uzmanı Yıldız Elektrikçilik.
YILDIZ ELEKTRİKÇİLİK : 0216 370 83 15 elektriksel sorunlarınızda her daim yanınızdayız. Bütün İstanbul' a Hizmet Vermekteyiz.