GÖRÜNTÜLÜ DİAFON SİSTEMLERİ

Günümüzün en büyük güvenlik ihtiyaçlarından bir tanesi olan görüntülü diafon sistemlerinin satış, montaj ve kurulumu yapmaktayız. Bizden mutlaka fiyat alınız.

görüntülü diafon sistemi

> > > yıldız elektrik > >
Görüntülü diafon sistemlerinin montaj ve kurulumunu garantili olarak yapamktayız. Görüntülü diafon ve zil sistemlerini apartman ve iş yerlerinde kullanabilirsiniz. Yıldız Elektrik olarak en kaliteli görüntülü diafon sistemlerinin satışı ve montaj ve kurulum işlerini garantli olarak yapmaktayız. İstediğiniz ekran ölçülerinde, handsfree veya ahizeli bu sistemlerden dilediğiniz modelinin montaj işlemlerini garantili olarak uygulamaktayız. Bütün İstanbula servis ve montaj hizmeti vermekteyiz.

maltepede görüntülü diafon sistemi

> > > yıldız elektrik > >
Görüntülü Diafon ürünleri farklı ürün konseptleri ve ekran boyutlarında bulunmaktadır. Sitelere yönelik geliştirilen Güvenlik konsolu, daireler arası görüşebilen ürünler, sosyal tesisler ile görüşme gibi karmaşık projelerde kullanılabilmektedir. Yıldız Elektrik Telefon cihazları, İp Telefon santralleri, Voip cihazları gibi ürünler ile apartman, bina, site, fabrika, işyeri, rezidance, vb. yerlerde görüntülü diafon sistemi ürünlerinin satış montaj ve kurulum hizmetini vermektedir.

YILDIZ ELEKTRİKÇİLİK MALTEPE - 0216 370 83 15 - kaliteli çözüm, uygun fiyat