maltepe elektrik

Fındıklı Mahallesi ve çevresine Geniş Servis Ağı - UYGUN FİYAT - Uzman Elektrikçiler - Hızlı Servis, Kaliteli Hizmet  { YILDIZ ELEKTRİK }

Maltepe Fındıklı Mahallesi Elektrikci

Maltepe Fındıklı Mahallesinde elektrikci denince ilk akla yıldız elektrik gelir. Yıldız elektrik 1996 yılında kurulmuş bir aile şirketidir. Konusunda uzman personeli ve kullandığı kaliteli malzeme ile kalitesini bütün istanbul a kanıtlamıştır. Yıldız Elektrik ailesi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz. Elektrik tesisatları ve elektrik ile ilgili bütün sorunlarını zahmetsizce çözüme ulaştırıyoruz.

Elektrikçilikte rekabetin ana unsurunun kaliteli malzeme olduğunun bilincindeyiz.
Bu nedenle, HEDEFİMİZ KALİTEDİR diyoruz.

Fındıklı elektrik, yıldız elektrik, Fındıklı da elektrikçi

yıldız Elektrikçi

Maltepe Fındıklı Mahallesinde elektrikci

Yıldız elektrik ailesi olarak müşterilerimize sunacağımız hizmetin kalitesini her geçen gün artırmak için daha da fazla çalışmaktayız.

Fındıklı da ve çevre ilçelerde ev - iş yerleri ve ofislerinizdeki elektrik arızalarında doğru teşhis, uygun fiyat ve kaliteli çözüm önerilerimizle hep yanınızdayız.

Fınıdklı da internet arızalarına ve kablo ve iç tesisat sorunlarınızı uygun fiyata gideriyoruz.

Faaliyet Alanlarımız :
Elektrik
Tesisat
Arıza, Bakım, Montaj
Malzeme Satışı
Plan, Proje ve Taahhüt

YILDIZ ELEKTRİKÇİLİK

Maltepe Fındıklı Mahallesi elektrik arıza - onarım

Mağaza aydınlatma sistemleri,

Piriz tesisatı, Mekanik tesisat için güç dağıtımı ve motor beslemeleri, Genel aydınlatma, Çıkış/ bilgi / yönlendirme aydınlatması,

Acil durum aydınlatması, Dış aydınlatma ve Çevre aydınlatması, Özel aydınlatma, Aydınlatma kontrolü - karartma, Reaktif Güç Kompanzasyonu,

Zayıf Akım Tesisatı, Telefon Santrali Kurulumu ve Sistem Kurulması, Kamera Güvenlik Sistemlerinin Kurulması, Hırsız Güvenlik Sistemlerinin Kurulması,

Network, Data Kablolama, Yangın Güvenlik Sistemlerinin Kurulması, TV Sistemlerinin Kurulması, Elektrik Uygulama Projelerinin Çizilmesi,

Elektrik Pano Montajı, binaların elektrik panosu yenilenmesi, Perakende elektrik Malzeme satışı.

Kombi sigortası satış ve montajı.

yıldız elektrik

İNTERNET KABLO ARIZASI BAKIM VE ONARIMI

Fınıdklı da internet arızalarına ve kablo ve iç tesisat sorunlarınızı uygun fiyata gideriyoruz. Fındıklı elektrik ustası 0532 445 35 81 arayın telefonda ön bilgi verelim. Eğer analaşırsa evinizin tüm elektrik sorunlarını en uygun fiyata garantil iolarak yapaıalım.

maltepede ve fındıklıda tüm elekrtik ve uydu arızalarına deneyimli kadromuzla hizmet vermekteyiz.

 

ELEKTRİK İLE İLGİLİ BAKIM ve ONARIM YAPMA

Bir zayıf akım tesisatına bakım ve onarım yapma gereksinimi çeşitli arızalardan kaynaklanabilir. Biz bunlardan en başta gelenlerini anlatalım;
En çok rastlanan arızalar aşağıdaki gibidir;

Çatlaklar, Kırılmalar, Deformasyonlar, Aşınma, Korozyon, erozyon, boşluk oluşumu, Malzeme yoğunluğu,
Eskime, Kesilme, Birleşme yerlerindeki gevşemeler vb.elektrik tesisatı bakım onarımı


Bu sıraladığımız değişik tipteki arızalar, normal olarak aşağıda belirtilen nedenlerin birinden veya birkaçından kaynaklanabilir.

Fazla yük altında çalışma, Titreşimler, Uygun olmayan çevre faktörleri, Yetersiz yağlama, Kirlilik, Hatalı Kontrol ve ölçme cihazları, Yanlış kullanımdır.

Yukarıda saydığımız arıza nedenleri, aşağıdaki arıza belirtileriyle sonuçlanmaktadır;


Çatlamalar, Isınma, Titreşim artışı, Gürültü artışı, Koku, Çürüme, Düzensiz çalışma, Sızıntılar, Hasar, Enerji tüketiminde dalgalanmalar, Bağlantı noktalarında gevşemeler, salgı vb. herşeyde olduğu gibi ilk önce sorunu tespit etmemiz gereklidir.

Untmayın elektrik işi can güvenliği için hayati önem taşımaktadır. Lütfen elektrik işlerinizi işin ehli olmayan kimselere yaptırmayınız . Fındıklı da yetkili elektrikçi YILDIZ ELEKTRİK' dir.
YILDIZ ELEKTRİKÇİLİK : 0216 370 83 15 elektrik sorunlarınızda her zaman telefonunuzu bekliyoruz. Unutmayın Elektrikçilik Usta işidir.