maltepe elektrik

İdealtepe ve çevresine Geniş Servis Ağı - Hızlı Servis, Uygun FİYAT, Kaliteli Hizmet, Uzman elektrikçiler  ' YILDIZ ELEKTRİK '

idealtepe elektrikci

idealtepe de elektrik arıza ve elektrik sorunlarınızı yerinde ve uygun malzemeyle çözüyoruz. Yıldız Elektrik ailesi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz. Elektrik tesisatları ve elektrik ile ilgili bütün sorunlarınızı zahmetsizce çözüme ulaştırıyoruz.

Elektrikçilikte rekabetin ana unsurunun kalite olduğunun bilincindeyiz.
Bu nedenle, HEDEFİMİZ KALİTEDİR diyoruz.

idealtepe elektrik, yıldız elektrik, idealtepe de elektrikçi

yıldIz Elektrikci

idealtepe de elektrikci

idealtepe de ve çevre ilçelerde ev - iş yerleri ve ofislerinizdeki elektrik arızalarında doğru teşhis, uygun fiyat ve kaliteli çözüm önerilerimizle hep yanınızdayız.

Faaliyet Alanlarımız :
Elektrik
Tesisat
Arıza, Bakım, Montaj
Elektrik Tadilatı
Malzeme Satışı
Plan, Proje ve Taahhüt

YILDIZ ELEKTRİKCİLİK

idealtepe elektrik

Mağaza aydınlatma sistemleri, Güç dağıtım tesisatı,

Priz tesisatı, Genel aydınlatma, Çıkış/ bilgi / yönlendirme aydınlatması,

Acil durum aydınlatması, Dış aydınlatma, Çevre aydınlatması, Özel aydınlatma, Aydınlatma kontrolü - karartma, Reaktif Güç Kompanzasyonu,

Telefon Santrali Kurulumu ve Sistem Kurulması, Kamera Güvenlik Sistemlerinin Kurulması, Hırsız Güvenlik Sistemlerinin Kurulması,

Network, Data Kablolama, Yangın Güvenlik Sistemlerinin Kurulması, TV Sistemlerinin Kurulması, Elektrik Uygulama Projelerinin Çizilmesi,

Elektrik Pano Montajı, binaların elektrik panosu yenilenmesi, Perakende elektrik Malzeme satışı yaptığımız işleri arasında gelmektedir.

Kombi sigortası satış ve montajı

YILDIZ ELEKTRİK

ADATEPE ELEKTRİK

firmamızın amacı; müşteri ve çalışan memnuniyetini esas alarak uygun fiyatlarda malzeme ve hizmet tespitini gerçekleştirip, edindiği bilgi ve tecrübeyi müşterisine sunmak, hizmet unsuru ne olursa olsun müşterisiyle başından sonuna kadar kalite ve fiyat konusunda diyalog içinde olmaktır..

Elektriksel arızalar, önemli can ve mal kayıplarına neden olabilir

 

Yıldız elektrik ailesi olarak yaptığımız işlerimizin detayını bilmekteyiz. Sonradan herhangibir sorunla karşılaşmamak için işin özünü bilmek gerekir. Biz idealtepe ve adatepe çevresinde elektrikçi olarak göremizin sorumluluğun çok iyi bilmekteyiz.

Untmayın elektrik işi can güvenliği için hayati önem taşımaktadır. Lütfen elektrik işlerinizi işin ehli olmayan kimselere yaptırmayınız . İdealtepe ve Adatepe de yetkili elektrikçi YILDIZ ELEKTRİK'dir.

YILDIZ ELEKTRİKÇİLİK : 0216 370 83 15 arayın elektrik sorunlarınızın çözümünü birlikte bulalım.