bostancı da elektrikçi

Bostancı ve çevresine Geniş Servis Ağı - Profesyonel Hizmet - Uygun Fiyat - Uzman Elektrikçiler - Hızlı Servis Hizmeti

bostancı elektrikçi

Bostancı da elektrikci denince ilk akla yıldız elektrik gelir. Yıldız elektrik 1996 yılında kurulmuş bir aile şirketidir. Konusunda uzman personeli ve kullandığı kaliteli malzeme ile kalitesini bütün istanbula kanıtlamıştır. Yıldız Elektrik ailesi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz. Elektrik tesisatları ve elektrik ile ilgili bütün sorunlarını zahmetsizce çözüme ulaştırıyoruz.

Elektrikçilikte rekabetin ana unsurunun kalite olduğunun bilincindeyiz.
Bu nedenle, " HEDEFİMİZ KALİTEDİR " diyoruz.

bostancı elektrik, yıldız elektrik, bostancıda elektrikçi

yıldIz Elektrikci

bostancıda elektrikçi

Yıldız elektrik ailesi olarak müşterilerimize sunacağımız hizmetin kalitesini her geçen gün artırmak için daha da fazla çalışmaktayız.

Bostancı da ve çevre ilçelerde ev - iş yerleri ve ofislerinizdeki elektrik arızalarında süratle intikal, doğru teşhis, uygun fiyat ve kaliteli çözüm önerilerimizle hep yanınızdayız.

Faaliyet Alanlarımız :
Elektrik
Tesisat
Arıza, Bakım, Servis, Montaj
Malzeme Satışı
Plan, Proje ve Taahhüt

YILDIZ elektrIkcILIK

bostancı elektrik

Mağaza aydınlatma sistemleri, Güç dağıtım tesisatı, Orta gerilim güç dağıtımı,

Alçak gerilim güç dağıtımı, Priz tesisatı, Mekanik tesisat için güç dağıtımı ve motor beslemeleri, Genel aydınlatma, Çıkış/ bilgi / yönlendirme aydınlatması,

Acil durum aydınlatması, Dış aydınlatma (Çevre aydınlatması), Özel aydınlatma, Aydınlatma kontrolü - karartma, Reaktif Güç Kompanzasyonu,

Zayıf Akım Tesisatı, Telefon Santrali Kurulumu ve Sistem Kurulması, Kamera Güvenlik Sistemlerinin Kurulması, Hırsız Güvenlik Sistemlerinin Kurulması,

Network, Data Kablolama, Yangın Güvenlik Sistemlerinin Kurulması, TV

Santrali Sistemlerinin Kurulması, Elektrik Uygulama Projelerinin Çizilmesi,

Elektrik Pano Montajı, binaların elektrik panosu yenilenmesi, Perakende elektrik Malzeme satışı yaptığımız işleri arasında gelmektedir.

Kombi sigortası satış ve montajı yapılır.

YILDIZ elektrik

ELEKTRİK AKIMININ TEHLİKELERİ ve Elektrik ÇARPMALARI

Elektrik akımından kaynaklı en ciddi zararlar elektrik çarpmalarıdır. Elektrik çarpmasının etkileri pek çok etkene dayanır. En onemli etkenler akımın şiddeti, elektriksel temasın yapısı, etkilenen uzuvların durumları, akımın vücutta takip ettiği yol ve akım kaynağının gerilimidir. Çok zayıf bir akım sadece bir karıncalanmaya neden olurken, deriden geçen şiddetli akımlar ciddi yanıklara hatta kalpten geçen akımlar kalp krizine bile sebep olabilir.

 

Kontrol dışı elektrik kaynaklı ısınmalar da tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Fazla güç taşıyan kablolar yaygın bir yangın sebebidir. Cepte birlikte taşınan madeni paralar ve bir AA Pil kadar küçük bir güç kaynağı bile kısa devre sonucu hızlıca ısınıp deride yanıklara sebep olabilir.

 

Yıldız elektrik olarak yaptığımız bütün işlerimizin detayını bilmekteyiz. Sonradan herhangibir sorunla karşılaşmamak için işin özünü bilmek gerekir. Biz bostancıda elektrikçi olarak göremizin sorumluluğun çok iyi bilmekteyiz.

Untmayın elektrik işi can güvenliği için hayati önem taşımaktadır. Lütfen elektrik işlerinizi işin ehli olmayan kimselere yaptırmayınız . Bostancı da yetkili elektrikçi YILDIZ ELEKTRİK dir.

YILDIZ ELEKTRİKÇİLİK : 0216 370 83 15 arayın elektrik sorunlarınızın çözümünü birlikte bulalım.