maltepe elektrik

Göztepe ve çevresine Geniş Servis Ağı - Uzman Elektrikçiler - Hızlı Servis, UYGUN FİYAT, Kaliteli Hizmet  [[ YILDIZ ELEKTRİK ]]

Göztepe elektrikci

Göztepe de elektrikci denince ilk akla yıldız elektrik gelir. Yıldız elektrik konusunda uzman personeli ve kullandığı kaliteli malzeme ile kalitesini bütün istanbul a kanıtlamıştır. Yıldız Elektrik ailesi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz. Elektrik tesisatları ve elektrik ile ilgili bütün sorunlarınızı çözüme ulaştırıyoruz.

Elektrikçilik te rekabetin ana unsurunun kaliteli malzeme olduğunun bilincindeyiz.
Bu nedenle, HEDEFİMİZ KALİTEDİR diyoruz.

Göztepe elektrik, yıldız elektrik, Göztepe de elektrikçi

yıldız elektrikci

Göztepe de elektrikci

Yıldız elektrik olarak müşterilerimize sunacağımız hizmetin kalitesini her geçen gün artırmak için daha da fazla çalışmaktayız.

Göztepe de ve çevre ilçelerde ev ve iş yerleri ve ofislerinizdeki elektrik arızalarında süratle intikal, doğru teşhis, uygun fiyat ve kaliteli çözüm önerilerimizle hep yanınızdayız.

Faaliyet Alanlarımız :
Elektrik
Tesisat
Arıza, Bakım, Servis, Montaj
Malzeme Satışı
Plan, Proje ve Taahhüt

YILDIZ ELEKTRİKÇİLİK

Göztepe elektrik

Mağaza aydınlatma sistemleri,

Piriz tesisatı, Mekanik tesisat için güç dağıtımı ve motor beslemeleri, Genel aydınlatma, Çıkış/ bilgi / yönlendirme aydınlatması,

Acil durum aydınlatması, Dış aydınlatma ve Çevre aydınlatması, Özel aydınlatma, Aydınlatma kontrolü - karartma, Reaktif Güç Kompanzasyonu,

Zayıf Akım Tesisatı, Telefon Santrali Kurulumu ve Sistem Kurulması, Kamera Güvenlik Sistemlerinin Kurulması, Hırsız Güvenlik Sistemlerinin Kurulması,

Network, Data Kablolama, Yangın Güvenlik Sistemlerinin Kurulması, TV Sistemlerinin Kurulması, Elektrik Uygulama Projelerinin Çizilmesi,

Elektrik Pano Montajı, binaların elektrik panosu yenilenmesi, Perakende elektrik Malzeme satışı.

Kombi sigortası satış ve montajı.

YILDIZ elektrik

GÖRÜNTÜLÜ DİAFON ve GÖRÜNTÜLÜ ZİL SİSTEMLERİ

Görüntülü diafon ve Zil sistemleri genel yapı itibariyle Daire içi şubeler, zil panelleri ve sistemi besleyen yardım ürünler ile çalışma sağlamaktadır.  Bunun yanı sıra aksesuar ürünler ile görüntülü diafon sistemi ekipmanları oluşmaktadır.

Daire içi Şubeler

Kullanıcılar görüntülü diafon sistemi kararı verirken istedikleri daire içi görüntülü diafon sistemi şubelerini seçebilmektedirler. Farklı görüntülü daire şubesi ekran boyutları bulunmaktadır. 2,5 inç ve 7”inç aralığında kapı ve kapıcı ile görüşebilen veya opsiyonel olarak daireler arası, sosyal tesis ve güvenlik gibi noktalarla iletişime geçebilen görüntülü diafon sistemi şubeleri bulunmaktadır.

Zil Panelleri

Zil panelleri farklı görüntüleri ve analog veya dijital ürünler ile satılmaktadır. Dijital sistemler günümüzde daha yaygın bir şekilde apartman ve siteler tarafından tercih edilmektedir. Dijital zil butonları ile bina girişlerinde fazla sıra zil panellerine gerek kalmadan tek bir zil panelinde 100’lerce daire ile iletişime ziyaretçiler geçebilmektedirler.

Untmayın elektrik işi can güvenliği için hayati önem taşımaktadır. Lütfen elektrik işlerinizi işin ehli olmayan kimselere yaptırmayınız . Göztepe de yetkili elektrikçi YILDIZ ELEKTRİK dir.
YILDIZ ELEKTRİKÇİLİK : 0216 370 83 15 elektrik sorunlarınızda her daim yanınızdayız. Sadece bir telefon etmeniz yeterli. Bilgi paylaşınca güzeldir.