SERVİS BÖLGELERİ

Bostancı

Küçükyalı

İdealtepe

Kartal

Suadiye

Fındıklı

Zümrütevler

Esenkent

Ataşehir

Erenköy

Fenerbahçe

Bağdat Caddesi

Göztepe

Moda

Üsküdar

İçerenköy

Koşuyolu

Kavacık

Pendik

Sancaktepe

Tuzla

Yakacık

Cadde bostan

Kalamış

.. .. .. .. .. .. .. ..

Ev ve işyerlerinizin elektrik sorunlarına karşı elektrik bakım onarım servis değişim malzeme hizmeti vermekteyiz. Aynı zamanda görüntülü diafon ve zil sistemlerinin satış, montaj ve kurulumu yapmaktayız. ALO ACİL ELEKTRİKÇİ : 0216 370 83 15

İstanbul bölgesine elektrikçi servis hizmetleri

> > > yıldız elektrik > >
Görüntülü diafon sistemlerinin montaj ve kurulumunu garantili olarak yapamktayız. Görüntülü diafon ve zil sistemlerini apartman ve iş yerlerinde kullanabilirsiniz. Yıldız Elektrik olarak en kaliteli görüntülü diafon sistemlerinin satışı ve montaj ve kurulum işlerini garantli olarak yapmaktayız. İstediğiniz ekran ölçülerinde, handsfree veya ahizeli bu sistemlerden dilediğiniz modelinin montaj işlemlerini garantili olarak uygulamaktayız. Bütün İstanbula servis ve montaj hizmeti vermekteyiz.

görüntülü diafon sistemi kurulumu - bina elektrik panoları satış ve montajı - kombi sigortası satış ve montajı

> > > yıldız elektrik > >
Görüntülü Diafon ürünleri farklı ürün konseptleri ve ekran boyutlarında bulunmaktadır. Sitelere yönelik geliştirilen Güvenlik konsolu, daireler arası görüşebilen ürünler, sosyal tesisler ile görüşme gibi karmaşık projelerde kullanılabilmektedir. Yıldız Elektrik Telefon cihazları, İp Telefon santralleri, Voip cihazları gibi ürünler ile apartman, bina, site, fabrika, işyeri, rezidance, vb. yerlerde görüntülü diafon sistemi ürünlerinin satış montaj ve kurulum hizmetini vermektedir.

YILDIZ ELEKTRİKÇİLİK MALTEPE - 0216 370 83 15 - kaliteli çözüm, uygun fiyat