• Maltepede Elektrikci Servis, Tamir, Bakım, Malzeme, Uygulama
  • Maltepe de elektrik tesisat kablolama, priz, sigorta tamir ve montajı
  • Maltepe elektrik servis, malzeme ve uygulama
  • Elektrik şakaya gelmez... arayın biz garantili işçilikle yapalım.

MALTEPEDE ELEKTRİKCİ

       Maltepede komple elektrik tadilatı işlerini kusursuz olarak GARANTİLİ yapmaktayız. Yaptığımız bütün işlerimizin sonuna kadar arkasındayız. Yaptığımız bütün işlerimize GARANTİ veriyoruz.

       Kullandığımız bütün malzemler de GARANTİLİDİR. İşyerimizde garantisi olmayan hiç bir malzemenin satışını yapmıyoruz. Elektrikle ilgili bir sorununuz olduğunda bize danışmanızda fayda vardır.

       Evinizde yada işyerinizde elektrik ile ilgili en ufak bir sorunda bizi hiç çekinmeden arayabilirsiniz. Ampul de bile sorun olsa elektrik kablolarından gelen bir yanlışlık olabilir. Unutmayın elektrik şakaya gelmez.

       Evinizde ki eskiyen yada bozulan prizleri ve lambaları garantili olarak degişimi yapmaktayız. Hem malzeme hem de işçiliğimiz garantilidir.

       Yıldız elektrik siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı asil görev edinmiştir. Size bir telofon kadar yakınız. TEL : 0216 370 83 15 - 0536 774 37 81 - 0532 445 35 81

       Evinizde elektrikle ilgili herşeyi bize bırakın. Bütün arıza, bakım onarım işlerini garantili olarak yapalım. İşin uzmanı maltepede yıldız elektrik.

yıldız elektrik