• maltepede elektrikçi, kombi sigortası satış ve montajı
  • Maltepede elektrik tesisat kablolama, priz, sigorta ve montaj
  • Maltepe elektrik servis, malzeme ve uygulama.
  • Elektrik şakaya gelmez... arayın biz garantili işçilikle yapalım.

KOMBİLER İÇİN ZORUNLU SİGORTA (ŞALTER) SATIŞ ve MONTAJI

Bütün kombilerde sigorta olmak zorundadır. Eğer kombi aldıysanız mecburen ona bir sigorta bağlatmak zorundasınız. Kombi aldıysanız yada taktırmayı düşünüyorsanız sigorta montaj işini biz garantili olarak yapıyoruz.       

Maltepede komple elektrik servis işlerini GARANTİLİ yapmaktayız. Yaptığımız işlerimizin sonuna kadar arkasındayız. Elektrikle ilgili bütün işlerimize GARANTİ veriyoruz. Biz en iyi ve kaliteli servis hizmeti sunmaktayız.

       Uyguladığımız elektrik malzemleri de GARANTİLİDİR. Servisimizde garantisiz hiç bir malzemenin satışını yada uygulamasını yapmıyoruz. Elektrikle ilgili bir sorununuz olduğunda bize danışmanızda fayda vardır.

       Evinizde yada işyerinizde elektrik ile ilgili en ufak bir sorunda bizi hiç çekinmeden arayabilirsiniz. Prizde bile sorun olsa elektrik kablolarından gelen bir yanlışlık olabilir. Unutmayın elektrik şakaya gelmez.

       Evinizde yada binanızda eskiyen yada bozulan prizleri ve lambaları garantili olarak degişimi yapmaktayız. Hem malzeme hem de işçiliğimiz garantilidir. Bina için özel fiyat teklifi için bizden fiyat alabilirsiniz.

       Yıldız elektrik siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı asil görev edinmiştir. Size bir telofon kadar yakınız. TEL : 0216 370 83 15 - 0536 774 37 81 - 0532 445 35 81

       Evinizde elektrikle ilgili herşeyi bize bırakın. Bütün arıza, bakım onarım işlerini garantili olarak yapalım. İşin uzmanı maltepede yıldız elektrik.

yıldız elektrik