• Maltepede Elektrikci Servis, Tamir, Bakım, Malzeme, Uygulama
  • Maltepe de elektrik tesisat kablolama, priz, sigorta tamir ve montajı
  • Maltepe elektrik servis, malzeme ve uygulama
  • Elektrik şakaya gelmez... arayın biz garantili işçilikle yapalım.

MALTEPEDE ELEKTRİKCİ SERVİSİ

       Maltepede komple elektrik servis işlerini GARANTİLİ yapmaktayız. Yaptığımız işlerimizin sonuna kadar arkasındayız. Elektrikle ilgili bütün işlerimize GARANTİ veriyoruz. Biz en iyi ve kaliteli servis hizmeti sunmaktayız.

       Uyguladığımız elektrik malzemleri de GARANTİLİDİR. Servisimizde garantisiz hiç bir malzemenin satışını yada uygulamasını yapmıyoruz. Elektrikle ilgili bir sorununuz olduğunda bize danışmanızda fayda vardır.

       Evinizde yada işyerinizde elektrik ile ilgili en ufak bir sorunda bizi hiç çekinmeden arayabilirsiniz. Prizde bile sorun olsa elektrik kablolarından gelen bir yanlışlık olabilir. Unutmayın elektrik şakaya gelmez.

       Evinizde yada binanızda eskiyen yada bozulan prizleri ve lambaları garantili olarak degişimi yapmaktayız. Hem malzeme hem de işçiliğimiz garantilidir. Bina için özel fiyat teklifi için bizden fiyat alabilirsiniz.

      Maltepe de kombi sigortası satış, montaj uygulama işlerini garantili olarak yapmaktayız.

Yıldız elektrik siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı asil görev edinmiştir. Size bir telofon kadar yakınız. TEL : 0216 370 83 15 - 0536 774 37 81 - 0532 445 35 81

       Evinizde elektrikle ilgili herşeyi bize bırakın. Bütün arıza, bakım onarım işlerini garantili olarak yapalım. İşin uzmanı maltepede yıldız elektrik.

ALO ACİL ELEKTRİKÇİ : 0532 445 35 81

yıldız elektrik