maltepe elektrik

Suadiye ve çevresine Geniş Servis Ağı - Uzman Elektrikçiler - Hızlı Servis, UYGUN FİYAT, Kaliteli Hizmet  (( YILDIZ ELEKTRİK ))

suadiye elektrikci

suadiye de elektrik arıza ve elektrik sorunlarınızı yerinde ve uygun malzemeyle en uygun fiyatlara çözüyoruz. Yıldız Elektrik olarak müşterilerimize en iyinin iyisini sunuyoruz. Elektrik tesisatları ve elektrik ile ilgili bütün sorunlarınızı zahmetsizce çözüme ulaştırıyoruz.

Elektrikçilikte rekabetin ana unsurunun kalite olduğunun bilincindeyiz.
Bu nedenle, HEDEFİMİZ KALİTEDİR diyoruz.

suadiye elektrik, yıldız elektrik, suadiye de elektrikçi

yıldIz Elektrikci

suadiye de elektrikci

suadiye de ve çevre ilçelerde ev, iş yerleri ve ofislerinizdeki elektrik arızalarında doğru teşhis, uygun fiyat ve kaliteli çözümler sunuyoruz

Faaliyet Alanlarımız :
Elektrik
Tesisat
Arıza Bakım
Elektrik Tadilatı
Malzeme Satışı
Plan, Proje ve Taahhüt

YILDIZ ELEKTRİKCİLİK

suadiye elektrik

Mağaza aydınlatma sistemleri, Güç dağıtım tesisatı,

Priz tesisatı, Genel aydınlatma, Çıkış/ bilgi / yönlendirme aydınlatması,

Acil durum aydınlatması, Dış aydınlatma, Çevre aydınlatması, Özel aydınlatma, Aydınlatma kontrolü - karartma, Reaktif Güç Kompanzasyonu,

Telefon Santrali Kurulumu ve Sistem Kurulması, Kamera Güvenlik Sistemlerinin Kurulması, Hırsız Güvenlik Sistemlerinin Kurulması,

Network, Data Kablolama, Yangın Güvenlik Sistemlerinin Kurulması, TV Sistemlerinin Kurulması, Elektrik Uygulama Projelerinin Çizilmesi,

Elektrik Pano Montajı, binaların elektrik panosu yenilenmesi, Perakende elektrik Malzeme satışı yaptığımız işleri arasında gelmektedir.

Kombi sigortası satış ve montajı

YILDIZ ELEKTRİK

SUADİYE ELEKTRİK

firmamızın amacı; müşteri ve çalışan memnuniyetini esas alarak uygun fiyatlarda malzeme ve hizmet tespitini gerçekleştirip, edindiği bilgi ve tecrübeyi müşterisine sunmak, hizmet unsuru ne olursa olsun müşterisiyle başından sonuna kadar kalite ve fiyat konusunda diyalog içinde olmaktır..

Elektriksel arızalar, önemli can ve mal kayıplarına neden olabilir

 

Yıldız elektrik ailesi olarak yaptığımız işlerimizin detayını bilmekteyiz. Sonradan herhangibir sorunla karşılaşmamak için işin özünü bilmek gerekir. Biz idealtepe ve adatepe çevresinde elektrikçi olarak göremizin sorumluluğun çok iyi bilmekteyiz.

Untmayın elektrik işi can güvenliği için hayati önem taşımaktadır. Lütfen elektrik işlerinizi işin ehli olmayan kimselere yaptırmayınız . Suadiye de yetkili elektrikçi YILDIZ ELEKTRİK'dir.
YILDIZ ELEKTRİKÇİLİK : 0216 370 83 15 arayın elektrik sorunlarınızı çözüme ulaştıralım. Müşteri Memnuyeti ve Kalite Önceliğimizdir.