maltepe elektrik

İçerenköy ve çevresine Geniş Servis Ağı - Kaliteli Hizmet - Uygun Fiyat - Uzman Elektrikçiler - Hızlı Servis  ( Yıldız Elektrik )

İçerenköy Elektrikçi

İçerenköy de uzman personeli ve kullandığı kaliteli malzeme ile Yıldız Elektrik ailesi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz. Elektrik tesisatları ve elektrik ile ilgili bütün sorunlarınızı çözüme ulaştırıyoruz.

Elektrikçilikte rekabetin ana unsurunun kaliteli malzeme olduğunun bilincindeyiz.
Bu nedenle, HEDEFİMİZ KALİTEDİR diyoruz.

İçerenköy elektrik, yıldız elektrik, İçerenköy de elektrikçi

yıldız Elektrikçi

İçerenköy de elektrikçi

Yıldız elektrik ailesi olarak müşterilerimize sunacağımız hizmetin kalitesini her geçen gün artırmak için daha da fazla çalışmaktayız.

İçerenköy de ve çevre ilçelerde ev - iş yerleri ve ofislerinizdeki elektrik arızalarında süratle intikal, doğru teşhis, uygun fiyat ve kaliteli çözüm önerilerimizle hep yanınızdayız.

Faaliyet Alanlarımız :
Elektrik
Tesisat
Servis - Montaj
Arıza, Bakım
Malzeme Satışı
Plan, Proje ve Taahhüt

YILDIZ ELEKTRİKÇİLİK

İçerenköy elektrik

Görüntülü Diafon ve zil sistemleri, Mağaza aydınlatma sistemleri,

Piriz tesisatı, Mekanik tesisat için güç dağıtımı ve motor beslemeleri, Genel aydınlatma, bilgi / yönlendirme aydınlatması,

Acil durum aydınlatması, Dış aydınlatma ve çevre aydınlatması, Özel aydınlatma, Aydınlatma kontrolü - karartma, Reaktif Güç Kompanzasyonu,

Telefon Santrali Kurulumu ve Sistem Kurulması, Kamera Güvenlik Sistemlerinin Kurulması, Hırsız Güvenlik Sistemlerinin Kurulması,

Kablolama, Yangın Güvenlik Sistemlerinin Kurulması, TV Sistemlerinin Kurulması, Elektrik Uygulama Projelerinin Çizilmesi,

Elektrik Pano Montajı, binaların elektrik panosu yenilenmesi, Toptan ve Perakende elektrik malzeme satışı.

Kombi sigortası satış ve montajı.

yıldız elektrik

ELEKTRİK İLE İLGİLİ BAKIM ve ONARIM YAPMA

Bir zayıf akım tesisatına bakım ve onarım yapma gereksinimi çeşitli arızalardan kaynaklanabilir. Biz bunlardan en başta gelenlerini anlatalım;
En çok rastlanan arızalar aşağıdaki gibidir;

Çatlaklar, Kırılmalar, Deformasyonlar, Aşınma, Korozyon, erozyon, boşluk oluşumu, Malzeme yoğunluğu,
Eskime, Kesilme, Birleşme yerlerindeki gevşemeler vb.elektrik tesisatı bakım onarımı


Bu sıraladığımız değişik tipteki arızalar, normal olarak aşağıda belirtilen nedenlerin birinden veya birkaçından kaynaklanabilir.

Fazla yük altında çalışma, Titreşimler, Uygun olmayan çevre faktörleri, Yetersiz yağlama, Kirlilik, Hatalı Kontrol ve ölçme cihazları, Yanlış kullanımdır.

Yukarıda saydığımız arıza nedenleri, aşağıdaki arıza belirtileriyle sonuçlanmaktadır;


Çatlamalar, Isınma, Titreşim artışı, Gürültü artışı, Koku, Çürüme, Düzensiz çalışma, Sızıntılar, Hasar, Enerji tüketiminde dalgalanmalar, Bağlantı noktalarında gevşemeler, salgı vb erşeyde olduğu gibi ilk önce sorunu tespit etmemiz gereklidir.

Untmayın elektrik işi can güvenliği için hayati önem taşımaktadır. Lütfen elektrik işlerinizi işin ehli olmayan kimselere yaptırmayınız. İçerenköy ve çevresinde yetkili elektrikçi YILDIZ ELEKTRİK' dir.

 

YILDIZ ELEKTRİKÇİLİK : 0216 370 83 15 elektrik sorunlarınızda her zaman yanınızdayız. Size bir telefon kadar yakınız.